![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11039054
*
nr 1103 9054
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Akvarell, Kaj Bernstone (f. 1946), 'Zlatan' 25x19
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 april 2017
kl 19:03:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/4 19:16:34
1
300 kr
20/4 21:00:08
2
500 kr
23/4 16:44:31
3
500 kr
23/4 16:44:31
2
500 kr (Budbetjänt)
23/4 16:46:14
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller kaj bernstone svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
5140 Färglitografi
Kaj Bernstone (f. 1946), Sverige. Sommarinteriör. ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:56
*
Kaj Bernstone
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Läs om budbetjänten
nr 1103 9054
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Akvarell, Kaj Bernstone (f. 1946), 'Zlatan' 25x19
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 april 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/4 19:16:34 | 1 | 300 kr |
20/4 21:00:08 | 2 | 500 kr |
23/4 16:44:31 | 3 | 500 kr |
23/4 16:44:31 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
23/4 16:46:14 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller kaj bernstone svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
5140 Färglitografi
Kaj Bernstone (f. 1946), Sverige. Sommarinteriör. ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:56